Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

 

 Již v úterý 21. 8. jsme na tréninku přivítali první členy berlínské delegace a to Larse, Lothara, Willyho a prezidenta Andrease. Po tréninku následoval přesun k Radkovi na zahradu, kde byla pro všechny připravena velice příjemná party s grilováním, kterou si jistě všichni užili.

Pátek 24. 8. byl v plánu výlet na barokní zámek Kuks, kterého se účastnila již kompletní sestava z Berlína. Po zajímavé prohlídce zámku následovala ochutnávka vín v místním sklípku a po ní se ještě někteří členové našeho oddílu odebrali na Dolce, kde byli ubytování naši přátelé a pokračovali  s nimi v konzumaci zlatavého moku...viď Hláďo! Wink

Sobota 13:00...slova se ujal Adam a svým projevem zahájil letošní zápolení o legendární Wanderpokal. Utkání se skládalo ze čtyřech utkání ve čtyřhře a 64 dvouhrách.    

Sestava TJ Trutnov - Poříčí: Karel Vašíček, Radek Libnar, Adam Tuček, Láďa Jirák, Pepa Kosinka, Michal Hladík, Zdeněk Švarc a Jakub Benko.

Sestava SC Eintracht Berlin: Lars, Andreas, Willy, Lothar, Patrick, Felix, Stephan, Adriana, Ralf.

Po úvodních čtyřhrách byl stav nerozhodný 2:2, když své čtyřhry zvládli Adam s Radkem a překvapivě duo Karel, Kuba a dvojice Michal, Zdeněk; Pepa, Láďa ztratily utkání smolně v 5. setu. Po celou dobu dvouher si celek Poříčí udržoval slibný náskok, protože se dařilo sbírat pilně body všem našim hráčům a stav se nakonec zastavil na skóre 39:29 pro náš tým - hráči Poříčí tak mohli opět po 2 letech slavit zisk Wanderpokalu!! 

Tímto ale program ještě neskončil, po zápase si část hráčů z obou mužstev zahrála plážový volejbal a užila si večerní zábavu, která trvala až do ranních hodin.

Děkujeme našim německým přátelům za skvěle strávený čas a příští rok nás tedy čeká obhajoba na půdě Eintrachtu! Cool 

 

 

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com