Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Byl čtvrtek 10. srpna 2017, krásné slunečné ráno a naši hráči z TJ Trutnov - Poříčí vyrazili vstříc obhajobě trofeje, kterou dokázali vybojovat minulý rok na své domácí půdě. Letos se za našimi německými přáteli z oddílu SC Eintracht Berlín vydala sestava 8 hráčů, konkrétně legendy našeho oddílu Karel Vašíček a Josef Pich, zástupci mladé generace v podobě Adama Tučka a Michala Hladíka, ostřílení harcovníci  Ladislav Jirák a Josef Kosinka, benjamínek a debutant Jakub Benko a v neposlední řadě předseda našeho oddílu Radek Libnar.

Cesta bylo dlouhá a náročná, ale kolem 17. hodiny jsme dorazili do Klingelthaler Straße, kde na nás již čekali přátelé Willy a Andreas. Po ubytování a aklimatizaci jsme se vydali na trénink, kde jsme se srdečně pozdravili se zbytkem členů Eintrachtu Berlín a poctivě si zapinkali před sobotním turnajem. Po tréninku jsme zamířili zpět na byt, kde jsme se osvěžili a dali si zasloužené pivo.

Další den byl věnován výletu do nádherných botanických zahrad Die Gärten der Welt , kde nás doprovázeli i naši berlínští přátelé. Zejména ze zdejší prosklené lanovky se naskýtal okouzlující pohled do okolí. Procházka zahradami byla velice příjemná, ale ještě to nebylo všechno, protože jsme se rozhodli pro návštěvu berlínského centra, které jsme měli možnost shlédnout i z oken vyhlídkového autobusu.

Sobota 12. srpna 12:30, slova se ujal prezident Eintrachtu Berlín Andreas a zahájil letošní utkání o legendární Wanderpokal. Začalo se čtyřhrami, po kterých se Berlín ujal vedení 3:1, ale naši hráči rozhodně nic nevzdávali. V průběhu dvouher se zdálo, že se našim hráčům podaří skore dorovnat, ale bohužel se tak nestalo a hráči Berlína tak opanovali letošní klání v poměru 39:28. Body našeho týmu: Tuček 6, Libnar 5, Hladík 5, Vašíček 4, Jirák 4, Kosinka 3, Benko 0, Pich 0 a 1 vítězná čtyřhra. Dekorováním vítěze ale program neskončil, naši přátelé si pro nás připravili grilování a poslední večer jsme tak strávili příjemným povídáním nejen o stolním tenise.

V neděli nás čekalo pouze balení a cesta zpět Trutnova, která proběhla bez komplikací. Příští rok tedy opět na viděnou v poříčské herně, kde se uskuteční Wanderpokal 2018! Smile

 

 

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com