Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

V sobotu 12.4.2014 odcestovala trojice Adam Tuček, Josef Tuček a Kuba Benko do Velkých Svatoňovic na velikonoční turnaj. Tohoto turnaje se mohou zúčastnit hráči neregistrovaní a registrování jakékoliv úrovně, takže se zde setkávají hráči všech výkonností. Celkově dorazilo 26 hráčů a hráček, účast byla tedy dobrá.

Turnaj měl nejdříve skupinovou část, kde hráči byli rozděleni do šesti skupin. Šestnáct nejlepších pak pokračovali již v pavouku. Zbylí hráči pak hráli kolo útěchy.

Kuba Benko teprve sbírá zkušenosti a tak se mu nepodařilo postoupit ze skupiny. Pepa Tučků skončil v 9.-16., když v osmifinále sice vedl 2:0 nad Janem Hoffmanem z Úpice, ale nakonec 2:3 prohrál. Adam Tuček ve čtvrtfinále pomstil otce a porazil Hoffmana. Ovšem v semifinále narazil na výborně hrajícího Marka Bráta opět z Úpice, který mu nedal šanci a vyprovodil ho 0:3. Konečně 3.-4. místo je ale úspěch.

Vítězství v turnaji nakonec získal Marek Brát, který ve finále porazil rovněž výborně hrajícího Ondřeje Hnika z Jánských Lázní.

Po turnaji jednotlivců následovali turnaj čtyřher, kde jsou jednotlivé dvojice losovány, vždy jsou k sobě přiřazeni jeden slabší a jeden silnější hráč. Tuto spíše zábavnější část turnaje opanovala mladá dvojice Nikola Tothová-Vavřena Luboš.

Děkujeme hráčům TJ Sokol Velké Svatoňovice, že tuto výbornou akci zorganizovali, že se o všechny hráče a hráčky dobře postarali a že měli výborný guláš. Za rok se opět těšíme na Velikonoční turnaj.

 

 

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com