Již v 8:15, tedy 45 minut před začátkem turnaje, byl v hale junior Pepa Pich a začal připravovat stoly. V 8:30 dorazil klan Tučků, zároveň tedy dorazil i putovní pohár, který již 2 roky ve své moci držel Adam. Tučci nechtěli nechat nic náhodě a pečlivě se roztrénovali. Okolo deváté se dokodrcali ostatní hráči. Generální ředitel turnaje Pepa Pich provedl rozlosování, vytvořilo se skupinové foto a šlo se na věc.

Už začátek turnaje ukázal, v jakém duchu se povede. Zatímco trio Adam a Dušan Tučkovi a Bohouš Rozporka procházeli turnajem bez ztráty bodu, ostatní vedli vypjatá a prestižní utkání o co nejlepší výsledek. Až tedy na Vořecha, který si spíše přišel na turnaj podívat. Po zápase mezi Radkem a Markem signalizovala letící raketa napříč halou dlouhodobě avizovaný konec Radkovi kariéry :-). To už se ale dostáváme do závěru turnaje, kdy se vedoucí trio muselo setkat v rozhodujících utkáních. Adam se štěstím porazil Bohouše, Dušan pak následně s Bohoušem remizoval, takže Důša věděl, že musí Adose porazit. Ados ale s velkou dávkou zkušeností (prohrál hned první set), klidem (jen třikrát prásknul vzteky do míčku) a trpělivostí (nevěděl, co na bráchu hrát) zremizoval zápas s Dušanem. A jelikož žádnou jinou ztrátu neměl, užívá si opět vítězný pocit a již teď se putovní pohár sluní na poličce nad postelí.

Celkové pořadí:
1. Adam Tuček
2. Dušan Tuček
3. Bohouš Rozporka
4. Josef Tuček
5. Karel Vašíček
6. Radek Libnar
7.-8. Marek Birke
7.-8. Aleš Kratochvíl
9. Laďa Jirák
10. Zdeněk Švarc
11. Michal Hladík
12. Martin Falta
13. Pepa Pich
14. Petr Vořechovský
15. Jirka Holý

Děkujeme všem hráčům za účast. Užijme si poslední prosincové dny. A do nového roku hlavně ať jsme všichni zdraví, ať se nám nic nestane a ať si pěkně zase zahrajeme :-).

Fotky k nalezení zde. Poděkování za pomoc při focení patří slečně Natálce...