Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Zdravím příznivce stolního tenisu a členy a fanoušky našeho oddílu,

rok se s rokem sešel a máme tu konec sezony 2014/2015 ve které se odehrálo spoustu krásných i méně krásných momentů a v tomto článku se budu snažit objasnit, jak sezona probíhala a především, jak jsme byli úspěšní. Naše družstvo se v této sezoně zúčastnilo 4 soutěží, A tým hrál Krajskou soutěž 2. třídy, B tým Okresní přebor 1. třídy, C tým Okresní přebor 2. třídy a premiérovou sezonu odehráli účastníci našeho D týmu v Okresním přeboru 3. třídy...

 

Do sezony 2014/2015 nastoupil premiérově náš D tým plný mladých pušek do Okresního přeboru 3. třídy, aby zde sbírali cenné zkušenosti a dobře reprezentovali náš oddíl. V D týmu působili: Jakub Benko, Vojtěch Prouza, Jan Braun, Nikola Kobrlová, a když bylo potřeba zaskočil Ondra Golík nebo jeden z klanu bratrů Talábových.


Před sezonou před naším D týmem nebyla žádná velká očekávání, přeci jen byla to jejich premiérová sezona a v prvních zápasech to bylo vidět. První zápasy napověděli, že tato sezona bude pro některé hráče opravdu o sbírání zkušeností, ale postupem času se všichni zlepšovali a pro někoho byla nakonec sezona i nadmíru úspěšná.


Jakub Benko v prvních zápasech ukazoval, že by to mohla být naše jednička, ale i on se nejdříve potýkal s nervozitou a spíše se otrkával. Do Vánoční přestávky se držel na velice dobrých 47% a do konce sezony procenta chtěl udržet. Ale to co nastalo po Vánocích asi nikdo nečekal, Kuba se stal naší jednoznačnou jedničkou a držel naše naděje ve všech zápasech, kde jsme měli schůdné soupeře. V těchto zápasech, kde jsme mohli uhrát nějaké body vždy udělal pro svůj tým maximum a udělal 3-4 body, ale i proti silnějším soupeřům z úplného čela tabulky se držel a získal velice dobré skalpy. Sezonu nakonec zakončil na skvělých 59,21 % a stal se 19. hráčem soutěže.

 

Naší dvojkou se během sezony stal Vojtěch Prouza, který měl také vlažnější rozjezd, ale postupem času se rozehrál a společně s Kubou táhli náš tým, který i dovedli k výhrám nad týmem z Hostinného, Lokomotivy Trutnov, kterou jsme porazili dokonce dvakrát a i k naší první historické výhře v OP3 nad Rtyní. Bohužel Vojta nám v obou částech sezony na pár zápasů chyběl, ale i tak byl velice důležitým hráčem a nakonec vyválčil velice solidních 45% a 28. příčku.

 

Nikola Kobrlová, naše jediná zástupkyně něžného pohlaví měla v našem týmu také velice důležitou roli a přispěla svými body k dobrým výsledkům v některých zápasech. Její nejsvětlejší stránkou byly čtyrhry, které společně s Kubou zvládali excelentně a jen v mála zápasech poznali hořkost porážky. Jejím  hlavním problémem byla však psychika a zápasy byly v jejím podání jako na houpačce. Jeden zápas odehrála skvěle, další zápas nezvládla psychicky a takto to bylo po celou sezonu. . Ale jak ona sama říká a má pravdu, stejně jako pro ostatní to byla její premiérová sezona a do dalších sezon to může být jen a jen lepší. Nikola nakonec sezonu zakončila s 27,27 %, což znamenalo 37. pozici.

 

Jan Braun byl takovým naším žolíkem. Nikdy jsme u něj nevěděli, kolik bodů udělá a v jeho podání byly zápasy také jako na houpačce. V některých byl schopen dělat 2-3 body, ale v některých také uhrál nepopulární vajíčko neboli 0 bodů. Sezonu zakončil s 18,6% na 41. místě.

 

Naše D družstvo nakonec obsadilo konečnou 11. příčku, což sice nevypadá moc dobře, ale pro samotné hráče to je úspěch, že vůbec dokázali vyválčit nějaká body. Do příští sezony zbývá spoustu času a určitě je na čem pracovat.

 

 za D tým Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com