Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Zdravím příznivce stolního tenisu, členy našeho oddílu především! Poslední dobou jsem zapomněl psát články, za což se omlouvám, ale dnes bych to chtěl napravit.

 

Zápas 28.2 Tj Trutnov Poříčí D vs Tj Tatran Hostinné G: Do tohoto zápasu jsme nastoupili v sestavě Kuba Benko, Nikola Kobrlová, Ondra Golík a Honza Braun. Zápas se vyvíjel velice vyrovnaně, už už to vypadalo na remízu, ale náš tým nakonec smolně padl 8:10.

 

Zápas 7.3. SPST Trutnov B vs Tj Trutnov Poříčí D: Tento zápas měl jednoznačného favorita v podobě týmu SPST Trutnov, ale chtěli jsme se poprat o výsledek. Nastoupili jsme v sestavě Kuba Benko, Ondra Golík, Honza Braun a Vojta Prouza. Dobrý výkon předvedl Kuba Benko, který udělal 2,5 bodu a mohl klidně i víc....Zápas nakonec skončil 15:3 ve prospěch SPST Trutnov.

 

 

Zápas 14.3. Tj Baník Žacléř C vs Tj Trutnov Poříčí D V neděli 14.3 jsme vyjeli na venkovní zápas do Žacléře v sestavě Kuba Benko, Vojta Prouza, Ondra Golík a Honza Braun. Žádná velká očekávání jsme neměli a jeli jsme si zahrát a sesbírat zkušenosti. Nakonec Kuba Benko vyhrál své dvě dvouhry a s Vojtou přidal ještě jednu čtyřhru, ale i Ondra s Honzou dokázali soupeřům vzít alespoň sety a podat dobrý a bojovný výkon! Zápas nakonec ovládl Žacléř v poměru 13:5.

 

 

Zápas 22.3. Tj Trutnov Poříčí D vs Tj Baník Rtyně v Podkrkonoší C V neděli 22.3. přišel konečně zápas, ve kterém jsme si dělali zálusk na dobrý výsledek. Po delší pauze spolu s Kubou, Honzou a Vojtou nastoupila i Nikola Kobrlová. Obě družstva se o výsledek celý zápas přetahovala, vedli jsme dokonce 8:6 a už to vypadalo na výhru! Nakonec ale hosté otočili na 9:8 a Kuba Benko alespoň zachránil plichtu 9:9.

 

 

Toto byly ve zkratce reporty z utkání a za jejich pozdější vydání se omlouvám :-)

 

 

Za D tým Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com