Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dne 22.2. jsme sehráli další utkání, tentokrát na domácí půdě proti 5. mužstvu tabulky z Velkých Svatoňovic. Bohužel z důvodu nemoci jsme postrádali našeho důležitého hráče Vojtu Prouzu a doufáme, že se brzy uzdraví! Nastoupili jsme tedy v sestavě: Jakub Benko, Nikola Kobrlová, Honza Braun a Martin Taláb, hosté nastoupili v sestavě: Nývlt, Ducháč, Křišťák a Sedláček. Po úvodních čtyrhrách byl stav nerozhodný 1:1, když Kuba s Nikolou svoji čtyrhru zvládli, ale Martin s Honzou nikoliv, ale bojovali srdnatě! Ve dvouhrách, i když to nakonec na bodík nestačilo, podal velice sympatický a výborný výkon Martin Taláb a tímto bych mu chtěl poděkovat, že zaskočil za nemocného Vojtu a zhostil se toho se ctí, kdy v každém zápase hrál opravdu dobře a jednu dvouhru málem i vyhrál (3:2 prohrál). Nikola s Honzou bohužel žádné body nepřidali, ale kdo v dnešním zápase předvedl velice dobrý výkon a dokázal vybojovat 3,5 bodu byl náš nejlepší hráč Kuba Benko. Nejdřív porazil Nývlta 3:0, Ducháče po bitvě 3:2 a Sedláčka smetl také 3:0, jediný hráč na kterého nestačil byl Křišťák. Utkání nakonec skončilo 14:4, což je ještě v celku přijatelný výsledek. Do konce sezony zbývají 4 zápasy a my doufáme, že ještě nějaké body urveme!!

 

Za D tým Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com