Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dne 15.2. jsme vyjeli na venkovní zápas na půdu posledního mužstva soutěže Krpy Hostinné. Byl to náš premiérový zápas v týmových dresech,které jsme dostali a moc za ně děkujeme! Nastoupili jsme v plné síle tedy: Jakub Benko, Vojtěch Prouza, Nikola Kobrlová a Jan Braun, hosté nastoupili v sestavě: Jiří Plecháč, Jan Fišar, Monika Bartůňková a Petr Sixta. Čtyřhry dopadli nejlépe jak mohli, kdy obě naše dvojice vyhráli v poměru 3:0 a náš tým se tedy ujal slibného vedení 2:0. Po 1 sérii dvouher jsme vedli už 5:1 a pomalu začínalo být jasno, kdo tento zápas opanuje. Nakonec naše mužstvo zvítězilo drtivým poměrem 14:4 a po delší době zase ochutnalo pocit vítězství, ze kterého máme všichni velkou radost. Body: (Kuba 4,5 Vojta 3,5 Nikola 3,5 a Honza 2,5). Hráli jsme jako tým a perfektně jsme tento zápas zvládli a těšíme se na další utkání,která odehrajeme na svých stolech 22.2. proti týmu z Velkých Svatoňovic a o týden později přivítáme družstvo z Hostinného! 

 

Za D tým Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com