Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Nedělní zápas byl velice emotivní a hodně nás všechny zase naučil, co se má dopilovat. Sice jsme zase prohráli, ale to nemění nic na tom, že se budeme dál snažit trénovat a na zápasech ze sebe dostat to nejlepší. Chci poděkovat všem svým spoluhráčům, kteří hráli se mnou za to, že se vůbec na zápas dostavili a odehráli zápas, za který se vůbec nemusíme stydět. Taky chci poděkovat Adamovi Tučkovi, který se nám snažil nějak poradit, abychom soupeři jeho výhru ztížili.

Nikola Kobrlová

Dnes  jsme  hráli proti TJ Lánov B na domácí půdě.  Hráli jsme v sestavě Braun, Kobrlová, Prouza, Taláb, pro kterého to byl druhý zápas v řadě a každým zápasem se zlepšoval.  Soupeř nastoupil v této sestavě Talášek, Blažek, Pištora a Kalenský. Po úvodních čtyřhrách to bylo 2:0 pro soupeře a ztráta se těžko doháněla. Už bylo jasné, že prohrajeme o větší rozdíl. Alespoň čestný bod se podařilo dát Vojtěchu Prouzovi, který porazil Blažka 3:2 na sety. Rozdíl byl velký, ale všichni jsme hráli dobře. Prohráli jsme, no to se stává i těm lepším týmům.  A těšme se na další zápas, který odehrajeme v Hostinném. Tam bychom mohli urvat nějaké body, když budeme hrát jako tým.

Vojtěch Prouza

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com