Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dneska jsme hráli proti nejsilnějšímu týmu soutěže. Hráli jsme v této sestavě: Nikola Kobrlová, Vojtěch Prouza, Honza Braun a Tomáš Taláb, který dnes hrál poprvé a nehrál vůbec špatně. Soupeř nastoupil v této sestavě: Bureš, Cvejn, Holub a Kábrt mladší. Už od úvodu bylo jasné, že to bude těžké, ale chtěli jsme se poprat o nějaké ty body. Po úvodních čtyřhrách to bylo 2:0 pro domácí a hned bylo jasné, že to bude jednoznačné. Nějaké body jsme mít mohli, jenže všichni soupeři zahráli velice dobře. Všichni jsme hráli maximum, co umíme, jsou to pro nás veliké zkušenosti. Nebudeme smutnit, soupeř byl lepší. A budeme se těšit na další zápas, který odehrajeme na své půdě proti TJ Lánov B.

Díky všem… ještě díky za rady od Karla Vašíčka, jsou užitečné

Za D tým Vojtěch Prouza

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com