Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Zdravím všechny příznivce stolního tenisu,

dne 14.12. jsme odehráli na domácí půdě poslední utkání 1. poloviny této sezony. Nastoupili jsme v nezměněné sestavě oproti minulému  týdnu tedy Kuba Benko, Vojta Prouza, Honza Braun a naše jediná dáma v týmu Nikola Kobrlová, hosté nastoupili v sestavě Prokopec, Prokopcová , Kotek a Drašar. Už od úvodu jsme zápasu dominovali a obě čtyrhry jsme zvládli a ujali se vedení 2:0. V dalších dvouhrách body jen přibývali a nakonec jsme se radovali z vítězství 13:5!!!! Body: (Kuba 4,5, Vojta 4,5,Nikola 3,5, Honza 0,5). Máme velkou radost z dalšího vítězství a těšíme se na pokračování sezony, kdy 11.1. 2015 přivítáme na své půdě tým Tj Jiskra Bernartice C.

S přáním pěkných Vánoc,

Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com