Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Zdravím všechny příznivce tohoto krásného sportu s kulatým nesmyslem,

dne 7.12. jsme vycestovali na utkání na půdu 8. Rtyně. Z Trutnova jsme vyjeli v dobré náladě a plní očekávání,protože jsme konečně chtěli zvítězit.Nastoupili jsme v kompletní sestavě tedy Jakub Benko,Vojtěch Prouza,Nikola Kobrlová a Honza Braun,hosté nastoupili v sestavě Žďárský,Mach,Brát a Valta. Po přijetí jsme se rozpačitě rozpinkávali a poté jsme šli bojovat o body v úvodních čtyřhrách. Po čtyřhrách byl stav nerozhodný 1:1,když Kuba s Nikolou porazili Valtu s Brátem přesvědčivě 3:0 na sety a Honza s Vojtou prohráli svého debla 0:3. Po úvodních dvouhrách byl stav opět nerozhodný 2:2 a následující kolo dvouher se stalo osudné pro celý zápas. Na své zápasy totiž nastoupili Nikola s Kubou a oba dva zvítězili a přidali důležité 2 body,stav byl tedy 4:2. Tento dvoubodový náskok se nám podařilo udržet až do konce zápasu a nakonec jsme se radovali z vítězství 10:8,když závěrečný 10 bod uhrál Kuba Benko. Body :(Kuba 3,5,Vojta 3,Nikola 2,5 a Honza 1). Z tohoto výsledku jsme nadšeni a máme z něj velkou radost,jelikož se jedné o naše 1.historické vítězství. Plní odhodlání a optimismu se tedy těšíme na poslední utkání tohoto roku a 1.půlky sezony,které odehrajeme 14.12. na svých stolech proti městskému rivalovi Tj Lokomotiva Trutnov B.

Za D tým Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com