Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dne 16.11. jsme sehráli další zápas na venkovní půdě v Hostinném. Domácí nastoupili v sestavě (Fišarová,Antoš,Křížek,Mádle) a hosté,tedy násš tým v sestavě (Benko,Kobrlová,Braun,Prouza). Úvod zápasu byl vyrovnaný a po úvodních čtyřhrách a dvou dvouhrách byl stav nerozhodný 2:2. Poté šli domácí do dvoubodového trháku,který si bohužel pro nás udrželi do konce zápasu. Tento velice vyrovnaný a vypjatý zápas trval něco málo přes 3 hodiny a nakonec jsme odešli poraženi 10:8. Body: (Kuba 2,5,Nikola 2,5,Vojta 2,Honza 1). I přes tuto bolestivou prohru jsme nadále optimištičtí a těšíme se na další utkání proti SPST Trutnov!!!!!

Za D tým Jakub Benko

 

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com