Dne 2.11. jsme sehráli utkání 5.kola na venkovní půdě Janských Lázní. Hráli jsme v plné sestavě tedy Kuba Benko,Nikola Kobrlová,Honza Braun a Vojtěch Prouza a hosté nastoupili v sestavě Kocík st.,Slaninová Tereza,Píchová Karolína,Šobek Josef+střídající Kocík ml.,který nakonec celý zápas rozhodl. Zápas se vyvíjel po celou dobu vyrovnaně,skore se přelévalo z jedny strany na druhou a dlouho to vypadalo na remízu. Jenže za stavu 9:8 pro domácí vystřídal Šobka Kocík ml. a ten celý zápas rozhodl,když porazil Vojtu 3:0 na sety. Kuba(2,5 bodu),Nikola(2,5 bodu),Honza(2 body),Vojta(1 bod). Nicméně dobře jsme si zahráli a těšíme se na další průběh sezony. Další zápas sehrajeme 8.11. ve Velkých Svatoňovicích.

Za D tým Jakub Benko