Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dne 2.11. jsme sehráli utkání 5.kola na venkovní půdě Janských Lázní. Hráli jsme v plné sestavě tedy Kuba Benko,Nikola Kobrlová,Honza Braun a Vojtěch Prouza a hosté nastoupili v sestavě Kocík st.,Slaninová Tereza,Píchová Karolína,Šobek Josef+střídající Kocík ml.,který nakonec celý zápas rozhodl. Zápas se vyvíjel po celou dobu vyrovnaně,skore se přelévalo z jedny strany na druhou a dlouho to vypadalo na remízu. Jenže za stavu 9:8 pro domácí vystřídal Šobka Kocík ml. a ten celý zápas rozhodl,když porazil Vojtu 3:0 na sety. Kuba(2,5 bodu),Nikola(2,5 bodu),Honza(2 body),Vojta(1 bod). Nicméně dobře jsme si zahráli a těšíme se na další průběh sezony. Další zápas sehrajeme 8.11. ve Velkých Svatoňovicích.

Za D tým Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com