Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dne 26.10. jsme sehráli 4.zápas této sezony na domácí půdě v herně v Poříčí. Hráli jsme v sestavě Kuba Benko,Vojta Prouza,Ondra Golík,Honza Braun a hosté nastoupili v sestavě Plecháč,Cilerová,Sixta,Bartůňková. Zápas se pro nás vyvíjel parádně, když jsme 4:1 vedli,ale nakonec to byla bitva jako řemen,až do posledního zápasu. Nakonec jsme se s Hostinném rozešli smírně 9:9,Kuba (3,5),Vojta (3,5),Honza (2),Ondra (0). Všichni hráči podali maximální,bojovný a pečlivý výkon,bohužel se k nám v některých zápasech přiklonila i smůla(hlavně Ondra měl peška) a prohráli 3:2,ale je to sport. Nicméně za tyto dva cenné body jsme velice rádi a těšíme se na další utkání,které odehrajeme 8.11. ve Velkých Svatoňovicích.

Za tým D Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com