Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dne 18.10. naše Déčko sehrálo 3. zápas této sezony v Lánově. Nastoupili jsme v sestavě Benko,Kobrlová,Braun,Golík. Všichni jsme podali dobré výkony a blýskli se 11 vyhranými sety a zápas nakonec skončil v poměru 16:2,vypadá to opět drtivě,ale pro nás je každý bod dobrý. Tentokrát se o body postarala dvojice Kobrlová,Benko ve čtyrhře a Kuba Benko vyhrál ještě jednu dvouhru. Všichni jsme ale bojovali a všem patří velký dík za dobrý a hlavně bojovný výkon. Příští týden přivítáme doma družstvo z Hostinného-Hostinné F,na tento zápas se velmi těšíme a máme ambice ho i při troše štěstí vyhrát nebo remizovat.

Za tým D Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com