Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

12. října sehrálo naše déčko 2. zápas této sezony proti soupeři z Janských Lázní. Nastoupili jsme v sestavě Benko,Kobrlová,Braun,Golík. Bohužel na tento tým jsme neměli a možná to zní jednoznačně,ale prohráli jsme hrozivým poměrem 0:18. Ale i přesto jsme bojovali a uhráli jsme alespoň pár setů,dva zápasy byly vyrovnané 2:2 a šlo se do koncovek pátých setů,ale bohužel,jak Honza Braun,tak Kuba Benko koncovky nezvládli a tak odešlo naše družstvo z tohoto utkání bez bodu. Nicméně byl to teprve náš druhý zápas a navíc proti vynikajícímu soupeři,takže zbraně neskládáme a budeme v sezoně dále bojovat. Příští týden hrajeme v Lánově.

Za tým D Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com