Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dnes hrálo naše Déčko první zápas sezony v Bernarticíh. Jako první jsme bohužel prohráli obě dvě čtyrhry a to rozhodlo zápas v náš neprospěch 11:7,ale i přesto jsme podali dobrý výkon a soutěž jsme zahájili podle trenerů vcelku dobře. Hráli jsme v sestavě Benko Jakub(2 body),Kobrlová Nikola(2body),Ondřej Golík(2 body),Jan Braun(1 bod).Všichni podali dobrý výkon,zejména Ondřej Golík hrál aktivně a udělal trenérovi Adamu Tučkovi radost,ale samozřejmě i ostatní podali skvělý výkon.Už se všichni těšíme na další zápas,který odehrajeme v neděli 12.10. proti týmu SK Janské Lázně D ,tentokrát v naší domácí herně.

Za D tým Jakub Benko

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com