Reporty z utkání "D"

Dne 22.2. jsme sehráli další utkání, tentokrát na domácí půdě proti 5. mužstvu tabulky z Velkých Svatoňovic. Bohužel z důvodu nemoci jsme postrádali našeho důležitého hráče Vojtu Prouzu a doufáme, že se brzy uzdraví! Nastoupili jsme tedy v sestavě: Jakub Benko, Nikola Kobrlová, Honza Braun a Martin Taláb, hosté nastoupili v sestavě: Nývlt, Ducháč, Křišťák a Sedláček. Po úvodních čtyrhrách byl stav nerozhodný 1:1, když Kuba s Nikolou svoji čtyrhru zvládli, ale Martin s Honzou nikoliv, ale bojovali srdnatě! Ve dvouhrách, i když to nakonec na bodík nestačilo, podal velice sympatický a výborný výkon Martin Taláb a tímto bych mu chtěl poděkovat, že zaskočil za nemocného Vojtu a zhostil se toho se ctí, kdy v každém zápase hrál opravdu dobře a jednu dvouhru málem i vyhrál (3:2 prohrál). Nikola s Honzou bohužel žádné body nepřidali, ale kdo v dnešním zápase předvedl velice dobrý výkon a dokázal vybojovat 3,5 bodu byl náš nejlepší hráč Kuba Benko. Nejdřív porazil Nývlta 3:0, Ducháče po bitvě 3:2 a Sedláčka smetl také 3:0, jediný hráč na kterého nestačil byl Křišťák. Utkání nakonec skončilo 14:4, což je ještě v celku přijatelný výsledek. Do konce sezony zbývají 4 zápasy a my doufáme, že ještě nějaké body urveme!!

Za D tým Jakub Benko

Zdravím příznivce stolního tenisu, členy našeho oddílu především! Poslední dobou jsem zapomněl psát články, za což se omlouvám, ale dnes bych to chtěl napravit.

Zdravím příznivce stolního tenisu a členy a fanoušky našeho oddílu,

rok se s rokem sešel a máme tu konec sezony 2014/2015 ve které se odehrálo spoustu krásných i méně krásných momentů a v tomto článku se budu snažit objasnit, jak sezona probíhala a především, jak jsme byli úspěšní. Naše družstvo se v této sezoně zúčastnilo 4 soutěží, A tým hrál Krajskou soutěž 2. třídy, B tým Okresní přebor 1. třídy, C tým Okresní přebor 2. třídy a premiérovou sezonu odehráli účastníci našeho D týmu v Okresním přeboru 3. třídy...

Dne 15.2. jsme vyjeli na venkovní zápas na půdu posledního mužstva soutěže Krpy Hostinné. Byl to náš premiérový zápas v týmových dresech,které jsme dostali a moc za ně děkujeme! Nastoupili jsme v plné síle tedy: Jakub Benko, Vojtěch Prouza, Nikola Kobrlová a Jan Braun, hosté nastoupili v sestavě: Jiří Plecháč, Jan Fišar, Monika Bartůňková a Petr Sixta. Čtyřhry dopadli nejlépe jak mohli, kdy obě naše dvojice vyhráli v poměru 3:0 a náš tým se tedy ujal slibného vedení 2:0. Po 1 sérii dvouher jsme vedli už 5:1 a pomalu začínalo být jasno, kdo tento zápas opanuje. Nakonec naše mužstvo zvítězilo drtivým poměrem 14:4 a po delší době zase ochutnalo pocit vítězství, ze kterého máme všichni velkou radost. Body: (Kuba 4,5 Vojta 3,5 Nikola 3,5 a Honza 2,5). Hráli jsme jako tým a perfektně jsme tento zápas zvládli a těšíme se na další utkání,která odehrajeme na svých stolech 22.2. proti týmu z Velkých Svatoňovic a o týden později přivítáme družstvo z Hostinného!

Za D tým Jakub Benko