Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

8. října došlo k předehrávce druhého kola regionálního přeboru 2. třídy. Domácí posádka ve složení Švarc, Falta, Šolc a Hladík odjížděla do nedalekých V. Svatoňovic.. po uvodních čtyřhrách se zdálo, že bude výsledek jednoznačný, ale opak byl pravdou.. Byly k vidění tuhé boje, dlouhé výměny a pětisetové bitvy.. to vše okořenil Olda Šolc svýma již tradičníma hláškama typu: "Vacek mi to furt říkal ať ten BH servis nedávám" Celkové skore se zastavilo na konečných 7:11 pro hostující tým z Poříčí..

body: Hladík 4,5, Šolc 2,5, Švarc 2,5, Falta 1,5

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com