Reporty z utkání "C"

8. října došlo k předehrávce druhého kola regionálního přeboru 2. třídy. Domácí posádka ve složení Švarc, Falta, Šolc a Hladík odjížděla do nedalekých V. Svatoňovic.. po uvodních čtyřhrách se zdálo, že bude výsledek jednoznačný, ale opak byl pravdou.. Byly k vidění tuhé boje, dlouhé výměny a pětisetové bitvy.. to vše okořenil Olda Šolc svýma již tradičníma hláškama typu: "Vacek mi to furt říkal ať ten BH servis nedávám" Celkové skore se zastavilo na konečných 7:11 pro hostující tým z Poříčí..

body: Hladík 4,5, Šolc 2,5, Švarc 2,5, Falta 1,5

Dne 3.10. hrálo naše Céčko 1.zápas letošní sezony a zápas zcela ovladli,když zvítězili v poměru 15:3...všichni hráči podali dobré výkony a hlavně pan Pich se vyznamenal,v 82 letech pořád patří jednoznačně do týmu a dokáže bodovat. Ale i ostatní hráči dokázali bodovat...

Jakub Benko