Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Po polovině sezony si Áčko v krajské soutěži 1M vybojovalo pěkné body skrze 3 vítězství, 4 remízy a 4 prohry. Ovšem hned v úvodním zápase druhé poloviny sezony jsme smolně prohráli 10:8 s Úpici ... a už to jelo ...

výhra, výhra, prohra, výhra, neskutečně vyrovnaná tabulka, udržíme KP1? Chceme to vůbec udržet?

 

Na naše konto se pak postupně přidaly další prohry s Libchyní, Vamberkem a Nemyčevsí. Zaznamenali jsme pouze jednu remízu proti Železnici, a to jen díky tomu, že se nejlepší hráč soupeře Karel Horák během zápasu zranil. 

Těmito výkony jsme se nebezpečně přiblížili k sestupovým vodám. To by se ovšem nesměl stát zázrak! Do našich řad přistoupil Jarda Černý, bývalý ligový hráč. Abychom se v soutěži udrželi, museli jsme v dalších zápasech zamakat.

První záchranářské boje přišly 6. února. Na naši půdu zavítaly týmy Sokola HK a DTJ-Slavia HK. S těmito týmy jsme u nich uhráli dvě remízy, a tak jsme si věřili, že remízy změníme na výhry. Což se nám povedlo, ale vůbec to nebylo lehké, oba soupeři přijeli v kvalitních sestavách.

TJ Trutnov-Poříčí A 10:8 Sokol PP Hradec Králové E
http://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=21233&kolo=17&soutez=1873&rocnik=2015TJ Trutnov-Poříčí A 10:5 DTJ-Slavia Hradec Králové E
http://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=21233&kolo=18&soutez=1873&rocnik=2015

 

Ovšem ukázalo se, že ani tato vítězství nestačí, jelikož je boj o záchranu neskutečně vyrovnaný. Přišel osudný den 5. březen. Navštívili jsme věznici ve Valdicích, kde hraje své zápasy tamější oddíl, a poté jsme navštívili Hotel TTC Vrchlabí, kde si užívá svou moderní hernu soupeř z Vrchlabí.

Ve Valdicích to byl boj, který jsme nakonec prohráli. Sice jsme si na soupeře věřili, ale nedalo se nic dělat.
Sokol Valdice A 10:6 TJ Trutnov-Poříčí A

http://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=21233&kolo=19&soutez=1873&rocnik=2015

 

Jestliže ve Valdicích to byl boj, tak ve Vrchlabí to byla bitva. Vrchlabí vědělo, že má šanci se udržet jen tehdy, když zvítězí. A pro nás platilo to samé. Po úžasném vstupu do zápasu, kdy jsme vedli 5:0 a 7:1 a 8:3 to vypadalo na jednoznačný zápas. za stavu 8:7 pro nás už mnozí z nás mysleli, že to nakonec i prohrajeme. Naštěstí se zapnul Tučkostroj, Adam otočil zápas s Vitvarem, když 2:0 prohrával a 3:2 vyhrál, a Důša porazil Horáka 3:1. 

TTC Koberce Vrchlabí B 7:10 TJ Trutnov-Poříčí A

http://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=21233&kolo=20&soutez=1873&rocnik=2015

 

Nyní máme na svém kontě 6 vítězství, 5 remíz a 9 proher. Paradoxně pořád nemáme jistotu udržení. V posledních zápasech přivítáme hosty z Jánských Lázní a Dvora Králové. 26. března jste tak zváni nás podpořit a podívat se na kvalitní pinec do naší haly v Poříčí.

z posledních dvou zápasů nám stačí pouze jedna remíza a máme jistotu udržení soutěže bez ohledu navýsledky ostatních... ovšem chceme to udržet? To ukáže až schůze po skončení sezony....

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com