Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Sice se nám v neděli moc nechtělo, ale co naplat, museli jsme vyrazit do Hradce. Složení bylo klasické, Tučkostroj (Ados a Důša), Hladis a Karlos. Nejprve jsme zavítali do herny Sokola, který je znám tím, že jeho herna je velmi malá, což nevyhovovalo hlavně Karlovi a jeho defenzivnímu pojetí. Proti nám bylo připravené 5 hráčů, věkový průměr 14 let. Nejdříve to vypadalo na lehkou hru, jelikož čtyřhry jsme vyhráli. Pak se ale začalo projevovat mládí a talent, kterým oplývají hráči Sokola. Z vedení 3:0 pro nás bylo najednou vedení pro domácí 5:3, pak jsme zase vedli my 7:6. Nakonec zápas skončil remízou, a myslíme, že obě družstva mohla být spokojena.

Důša a Adam přidali 3 body, Hladis přidal důležitý bod, Karlos vypomohl aspoň ve čtyřhře, když jsme obě vyhráli.

Domácí hráli v sestavě: Janovský J., Tesolin R., Hušek A., Jakubský F., Kačer R.

Sokol PP Hradec Králové 2 E 9:9 TJ Trutnov-Poříčí A

Odpoledne jsme pak zavítali na DTJ, odkud jsme pořídili i foto. Zde byl průběh ale zcela odlišný. Obě čtyřhry jsme prohráli. Soupeř na nás vlítl a vedl 3:0. Naštěstí se zapnul Tučkostroj, který neustále držel kontakt. V dalších sériích se přidali i Karlos s Michalem a tak se nakonec stalo, že jsme vedli 8:9. Byli jsme tedy vklidu, že vezeme další body. Karlos pak poslední zápas prohrál, ale to nám nevadí. Další body v podobě remízy jsou doma.

Ados tentokrát urval 4 body, legendární zápas pro něj. Důša 2, Hladis 2 (hrál dobře), a Karlos vybojoval remízový bod.

Domácí hráli v sestavě: Píše P., Kubíček P., Daněk R., Chládek M.

DTJ-Slavia Hradec Králové E 9:9 TJ Trutnov-Poříčí A

 

V sobotu dopoledne jsme přivítali Valdice, konkrétně gang Jirásků, který se k sobě přizval Honzu Rejhu. My jsme se bohužel museli obejít bez Karlose a Důši, takže nám vypomohli Marek Birke a Josef Tuček, za což jim děkujeme. V oslabené sestavě jsme bohužel neměli moc šancí proti tak kvalitnímu soupeři. Jediné tři body obstaral Ados, který sice mohl mít radost z individuálního výkonu, ale týmově to byla slabota.

Takže Ados 3 body a ostatní 0.

Hosté přijeli v sestavě: Jirásek Milan, Jirásek Martin ml., Jirásek Martin st., Rejha Jan

TJ Trutnov-Poříčí A 3:10 Sokol Valdice A


Na druhý zápas jsme nastoupili proti Vrchlabí. Jestli my jsem byli v oslabené sestavě, tak ještě dvojnásobně to platilo pro Vrchlabí. Zápas byl dramatický pouze na úvod, pak už jsme zápas zlomili na naší stranu.

Ados uhrál všechny 3 body, stejně tak jako Hladis a Marek. Pepa nepřidal body, jelikož byl nasazen proti nejlepším hráčům soupeře.

Hosté přijeli v sestavě: Brázda Martin, Polanský Petr, Novotný Pavel, Svoboda Bohumil

TJ Trutnov-Poříčí A 10:3 TTC KB Vrchlabí B


Čtyři zápasy, jedna výhra, dvě remízy, jedna prohra. My jsme velmi spokojení.

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com