Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Sobota 10.10.

V prvním zápase doma uhrálo družstvo remízu s Libchyní. Celkově je výsledek slušný, ovšem když si uvědomíme, že jsme vedli 9:6 a a Karel měl 7 mečbolů na to, aby strhl vítězství na naší stranu, je tato remíza poněkud hořká. Tučkostroj urval 7 bodíků, Hladis přidal bodík a jedna čtyřhra.

Hosté nastoupili v sestavě: Ducháč R., Janko L., Matouš P. a Mach M.

V dalším zápase k nám dorazil Vamberk. Než jsme se stihli rozkoukat, prohrávali jsme 5:1. Soupeř nás jednoznačně přehrál a celkový výsledek 10:5 mluví jednoznačně pro soupeře. Trochu viny na sebe bere Adam Tuček, který špatně vytvořil sestavu a navíc dokázal prohrát zápas, ve kterém už 2:0 vedl. 

Hosté nastoupili v sestavě: Jakubec J., Vrkoslav M., Macháček M. a Podolka J.

Sobota 24.10.

Dopoledne jsme hráli v Nemyčevsi, která fantasticky vede tabulku. Chtěli jsme se ale porvat o nějaké ty body, navíc Hladis, s podporou fanoušku, které si na zápas objednal, hlasil, že si věří a že bude bodovat. Bohužel 5 z 6 bodů, které jsme vybojovali, má na svědomí Tučkostroj. Nemyčeves tak stále drží svou vítěznou vlnu.

Domácí hráli v sestavě: Ornst J., Kazda P., Trč R. ml. a Trč T.

Co se nám nepovedlo v Nemyčevsi, kupodivu se povedlo v Železnici. V pěkné, nově zrekonstruované hale se sehrál legendární zápas, hlavně pro Hladise, který urval 3 body ze 4. Každý z bratrů Tučků přidal také 3 body a navíc Adam konečně vyhrál s někým čtyřhru a je jasný, že s Hladisem bude hrát čtyřhru už navždy. Děkujeme domácím rovněž za příjemnou atmosféru a pohoštění.

Domácí hráli v sestavě: Horák K., Frýba Z., Macák L. a Záboj M.

Děkujeme Kubovi Benkovi, který neváhal a jel nás podpořit. Je to borec.

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com