Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Nová sezona je tu. A s ní opět boje o to, kdo se udrží v krajské soutěži. Poříčské Áčko se 19. září představilo v Úpici jako tým, který se do vyšší krajské soutěže po roce vrátil. Úpice naopak byla v roli týmu, který spadl z divize. Takže oba týmy jsou v této soutěži "nováčky". A jak tedy zápas probíhal?

Netradičně v 13:00 začal zápas čtyřhrou. Duo Hladík Michal-Tuček Dušan svůj zápas proti Smékalovi a Oláhovi vyhrálo, za to Vašíček Karel-Tuček Adam vedli 2:0 na sety, ale proti Brátovi s Kociánem nakonec 3:2 prohráli. Úvodní singly ukázaly, že se bude jednat o vyrovnané utkání. Dušan prohrál s Kociánem, Michal a Karel svoje zápasy zvládli, pak Adam zopakoval formu ze čtyřhry, vedl 2:0 nad Brátem a 3:2 prohrál. Tedy stav 3:3. To už se ale začalo schylovat k legendárnímu výsledku. V následující sérii jsme totiž zvládli vyhrát všechny zápasy, hlavně Karel zaválel, který porazil Bráta v pátém setu a pomstil tak Adama. Vedli jsme tedy 7:3 a Adam konečně přidal nějaký bod. V další sérii zaválel Michal, který rovněž v pátém setu porazil Bráta, Důša porazil Smékala a Adam Oláha. Konečné vítězství 10:4 pro Poříčí. Na úvod sezony byl Tučkostroj asi málo promazaný. To ale vůbec nevadí, jelikož Hladis předvedl svoji bojovnost a uhrál všechny svoje zápasy. Asi nemusíme zdůrazňovat, jakou z toho měl radost a jaké hlody vycházely z jeho úst :)))...

 

Domácí hráli v sestavě: Brát Marek, Kocián Libor, Oláh Jan a Smékal Lubomír

Hosté hráli v sestavě: Hladík Michal, Tuček Dušan, Vašíček Karel, Tuček Adam

 

 

Odkaz na zápis: http://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?druzstvo=21233&kolo=1&soutez=1873&rocnik=2015

 

 

  

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com