Reporty z utkání "A"

Po polovině sezony si Áčko v krajské soutěži 1M vybojovalo pěkné body skrze 3 vítězství, 4 remízy a 4 prohry. Ovšem hned v úvodním zápase druhé poloviny sezony jsme smolně prohráli 10:8 s Úpici ... a už to jelo ...

výhra, výhra, prohra, výhra, neskutečně vyrovnaná tabulka, udržíme KP1? Chceme to vůbec udržet?

Netradičně v neděli 8.11. a v sobotu 14.11. sehrálo Áčko další zápasy. V neděli jsme vyrazili do Hradce, abychom se utkali se Sokolem HK a DTJ HK, další sobotu jsme pak přivítali Valdice a Vrchlabí. A jak to tedy skončilo?

Poříčské Áčko se v sobotu 10.10. představilo v prvních domácích zápasech, 24.10. vyrazilo ven. Celkově uhrálo ze čtyř zápasů jedno vítězství, jednu remízu a 2 prohry. Ačkoliv mohly být výsledky lepší, družstvo je i tak spokojeno se vstupem do soutěže. Po prvních 5 zápasech se totiž ocitlo na 7 místě tabulky, což je z 12 družstev pěkný střed.

Nová sezona je tu. A s ní opět boje o to, kdo se udrží v krajské soutěži. Poříčské Áčko se 19. září představilo v Úpici jako tým, který se do vyšší krajské soutěže po roce vrátil. Úpice naopak byla v roli týmu, který spadl z divize. Takže oba týmy jsou v této soutěži "nováčky". A jak tedy zápas probíhal?