Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Dne 29.12.,tedy 2 dny po turnaji mužů , byl na programu Vánoční turnaj o putovní pohár Josefa Picha, který měl v držení po celý rok 2014 Jakub Benko, proto byli všichni zvědavi ,jestli se mu povede obhájit loňské vítězství. Do 9 hodin se dostavili všichni hráči a mohlo se začít. Již tradičně nás uvítala nestárnoucí legenda našeho oddílu,náš trenér Karel Vašíček. Na začátku byli vidět neočekáváné a překvapivé souboje, kdy Kuba Benko porazil Ondru Golíka až po pětisetové bitvě 3:2 a Vojta Prouza prohrál asi s největším překvapením turnaje Honzou Braunem 2:3 na sety. Další průběh turnaje ukazoval, že o stupně vítězů povedou tvrdé boje Kuba , Honza a Vojta. Kuba si nejprve poradil s Honzou a pak už byla na pořadu dne očekáváná bitva mezi Kubou a Vojtou....zápas měl velice vyrovnaný průběh, ale šťastnější byl nakonec Kuba, když zdolal Vojtu 3:1 na sety. Turnaj tedy ovládl Jakub Benko a obhájil vítězství z minulého ročníku :-)

Celkové pořadí:

1. Jakub Benko

2. Jan Braun

3. Vojtěch Prouza

4. Ondřej Golík

5. Tomáš Taláb

6. Nikola Kobrlová

7. Martin Taláb

8. Lucka

9. Zuzka Janečková

Děkujeme všem hráčům za účast a přejeme hodně zdraví, štěstí a hodně úspěchů nejen za pinecovým stoly v roce 2015! :-)

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com