Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Úspěšný extraligový trenér DTJ Hradec Králové Martin Lučan na konzultaci a tréninku v Poříčí....

Dne 28.8, k nám zavítal zkušený extraligový trenér z DTJ Hradec Králové Martin Lučan. Na začátku treninku nám ukázal,jak se správně před treninkem rozcvičit a doufám,že to budeme tak dělat. Po rozvičce jsme šli za stoly a šlo se na rozehrávku. Hrály se všechny možné udery a pak i kombinace a vždy,když se panu Lučanovi něco nezdálo,tak nám ochotně vše vysvětlil a ukázal,jak hrát jednotlivé údery správně a také nám hlavně radil,jak se na daný úder správně postavit. Pak s námi šel hrát zásobník,pěkně jsme se všichni prostřídali a bylo to celkem náročné. Celkově bych návštěvu pana Lučana zhodnotil tak,že se nám to všem moc líbilo a byla to pro nás neuvěřitelná zkušnost a doufám,že z jeho rad a pokynů si toho co nejvíce zapamatujeme a aplikujeme do nadcházející sezony, která bude pro nás mezi muži premiérová.

Autor: Kuba Benko

 

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com