Dne 1. 12.2013 se vydali hráči TJ Trutnov - Poříčí v sestavě tří chlapců (Benko , Horák, Janoušek) a jedné dívky ( Nikoly Kobrlové) na regionální přebory dorostenců do Úpice. Po příjezdu nás přivítali pánové z tamního oddílu a šli jsme se rozehrát.

Pak už se šlo na věc, nejdříve kategorie dorostenců:

Začalo se hrát ve skupinách po čtyřech a Jakubu Benkovi s Jiřím Janouškem se podařilo celkem bez problémů postoupit do vyřazovacího pavouka. Oba nakonec došli až do semifinále, kde ale ani jeden nestačili na své soupeře (Benko prohrál se Strnádkem z Hostinného a Janoušek s Janovským ze Dvora Králové). Nakonec se oba borci z našeho oddílu střetli v zápase o bronz a šťastnější v něm byl Jirka, který vyhrál nad Jakubem v poměru 3:1 na sety. Finálová bitva nabídla podívanou mezi Strnádkem a Janovským, kterou nakonec vyhrál v poměru 3:0 druhý jmenovaný.

Zde jsou konečné výsledky:

1. Janovský (Dvůr Králové)

2. Strnádek (Hostinné)

3. Janoušek (Trutnov-Poříčí)

4. Benko (Trutnov-Poříčí)

Dorostenky:

Zde hrála naše jediná dívka Nikola Kobrlová, která s přehledem prošla ze skupiny a následně i do finále,kde nakonec podlehla Natálii Holé ze Dvora Králové, ale podala fantastický výkon během turnaje a patří jí za to velký obdiv.

1. Holá (Dvůr Králové)

2. Kobrlová (Trutnov-Poříčí)

3. Fišarová (Hostinné)

4. Bartůňková (Hostinné)

Čtyřhřy:

V chlapecké čtyřhře jsme dosáhli velkého úspěchu, když se naší dvojici Horák, Janoušek a dvojici (která se dala dohromady během turnaje) Benko, Janovský podařilo postoupit až do samého finále. Zde to byla velmi nervy drásající bitva,kdy už Benko s Janovským prohrávali 0:2 na sety, ale nakonec dokázali zápas otočit a vyhráli v poměru 3:2 a slavili tak vítězství v turnaji. V dívčích čtyřhrách jsme dosáhli také úspěchu, když tuto kategorii ovládly Kobrlová s Natálií Holou.

Všem našim hráčům a hráčkám patří gratulace za předvedené výkony a za výborná umístění