Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

30.9.2013 - Městský Úřad Trutnov

Prvního července oslavil Karel Vašíček sedmdesátiny. Teď v září převzal ocenění za celoživotní práci v oblasti vzdělávání, výchovy dětí, mládeže a sportu. Čestné uznání mu udělila městská rada, převzal ho osobně z rukou trutnovského starosty Ivana Adamce.

Vašíček celý život pracoval ve školství. Čtvrt století učil v Poříčí (aprobace chemie a tělocvik). Krátce působil jako školní inspektor a potom byl šestnáct let ředitelem Základní školy V Domcích. Proslul rovněž jako sportovec. Fotbalu se věnoval jako hráč a později i jako trenér, hrál basketbal, jako hráči i trenér působil u stolních tenistů. Svého času pořádal rovněž letní dětské tábory - Podskalák v Adršpašských skalách a Libín u Ostroměře.

 

celý článek a fotogalerie na http://trutnovinky.cz/index.php?gid=106689

 

_________________________________________________________________________________________

 

11. 04. 2014 - Společenské centrum UFFO

K životnímu jubileu 70 let obdržel cenu ČSTV Karel Vašíček. Tento muž jako učitel-tělocvikář a později ředitel školy do tajů sportování zasvěcoval celé generace trutnovských žáků. Jako sportovec  a trenér působil ve fotbalovém oddíle Trutnov Baník, později Loko Trutnov a dodnes trénuje fotbalové přípravky dětí od 5 let. Za Loko Trutnov hrával basketbal. Je vášnivým stolním tenistou hrajícím krajský přebor v oddíle TJ Poříčí se dlouhodobě věnuje výchově talentované mládeže. V roce 2012 se umístil na 17. místě na ME veteránů.

 

IMG 9848

 

Celý článek na Trutnovinkách: http://trutnovinky.cz/sport/ostatni/2014/duben/thajboxer-je-poprve-v-historii-nejlepsim-sportovcem-lokomotivy/

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com