13. 5. 2014

vyrazila posádka ve složení Libnar, Libnarová, Šolc a Hladík do herny DTJ Hradec Králové k prvnímu zápasu finále extraligy stolního tenisu. Domáci borci hostili tým STEN Marketing Havlíčkův Brod za který nastupuje česká legenda Petr Korbel.. Herna praskala ve švech a tak zraněný Radek (výron kotníku) jako předseda KHKSST zajisté ocenil místenku k sezení v prvních řadách pro sebe a dceru Áďu... Zato Olda s Michalem si nemohli za celý 4,5 hodinový zápas dát ani pivo, aby nemuseli na záchod a nepřišli tak o svoje místa... K vidění byly slušné výměny včetně čtyřhry a tak věříme, že kluci něco okoukali a zúročí v další sezoně... Hradeckému týmu děkujem za dobrou a vstřícnou organizaci.. Ať vyhraje ten lepší a šťastnější, pinci zdar...

Foto a články na Facebooku:

DTJ Hradec Králové: zde

STEN Marketing HB Ostrov: zde