O uplynulém víkendu sehrálo jediný zápas Céčko a na toto kolo ještě připadal souboj Áčka s Béčkem, který se ale již sehrál v září... Smile

Regionální přebor 2. třídy:

TJ Trutnov-Poříčí C - TJ Bernartice B z.s.

V sobotu 25.11. přivítalo Céčko na svých domácích stolech družstvo z Bernartic. Sestava byla obvyklá - Jakub Benko, Tomáš Taláb, Oldřich Šolc, Josef Tatar a vedoucí týmu Josef Pich. Hosté bohužel přijeli pouze ve 3 hráčích, takže naše šance na výhru byly vysoké...

Čtyřhra se hrála tedy jenom jedna a za Poříčí nastoupila dvojice Benko, Taláb, za hosty Šnajdr, Voplatek. Kuba s Tomášem vedli již 2:0, ale hosté zabojovali a srovnali na 2:2, naštěstí 5. set kluci zvládli a připsali si cenný skalp. Po čtyřhrách byl tedy stav 2:0.

V prvním kole dvouher zabodoval jen Benko, který porazil Josefa Kruliše 3:0, Taláb prohrál s Voplatkem 0:3, Tatar se Šnajdrem rovněž 0:3, ale vedli jsme 4:2. Po druhé rundě to už bylo 7:3, protože Taláb porazil po dobrém výkonu Šnajdra 3:0, Tatar zdolal Kruliše 3:0 a jedinou prohru si připsal Šolc s Voplatkem (1:3). Ve třetím kole náskok opět narostl - Benko porazil Voplatka jasně 3:0, Tomáš zdolal Kruliše 3:1 a Šolc prohrál se Šnajdrem 3:0. Po tomto kole jsme vedli 10:4 a výhra byla v kapse. V posledním kole dvouher došlo v našem týmu ke střídání...na plac šel Pich, který vystřídal Šolce. A střídání to bylo povedené, protože pan Pich je prostě nestárnoucí legenda...i v 85 letech dokáže porážet mnohem mladší soupeře! Porazil Kruliše 3:2 a připsal si po dlouhé době bod ve dvouhře. Zaskvěli se ale i další členové, Benko porazil Šnajdra 3:1 a Tatar si připsal skalp Voplatka (3:2).

Utkání skončilo poměrem 14:4 a Céčko si tak připsalo cenných 5 bodů do tabulky! Wink

Body: Benko 3,5 ; Taláb 2,5 ; Tatar 2 ; Pich 1 ; Šolc 0.

Zápis o utkání: https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?utkani=274580

Regionální přebor 1. třídy:

TJ Trutnov-Poříčí B - TJ Trutnov-Poříčí A

Tento první vzájemný souboj našich družstev se odehrál 19.9. večer a k tomuto zápasu snad jen to, že Áčko zvítězilo po dramatickém průběhu 10:8. Smile

Sestava A: Benko, Tuček, Birke, Hanák

Sestava B: Švarc, Falta, Hladík, Vašíček