Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

V uplynulém týdnu naše týmy sehráli 7. kolo svých dlouhodobých okresních soutěží a jak se jim vedlo? Smile

 

Regionální přebor 1. třídy:

TJ Sparta Úpice C - TJ Trutnov-Poříčí A

Áčko zajíždělo ve středu 15.11. večer k předehrávce 7. kola do Úpice. Naši hráči vyjeli v plné možné sestavě, tedy: Marek Birke, Miroslav Hanák, Tomáš Břeň a Josef Tuček. Jelikož Úpice se bez bodu krčí na úplné chvostu tabulky, čekalo se povinné vítězství.

Po úvodních čtyřhrách byl stav možná trochu překvapivě 1:1, kdy Břeň s Hanákem dokázali zvítězit poměrem 3:0 nad dvojicí Hejna Vít, Hejna Josef...ale Tuček s Birkem prohráli v 5. setu s dvojicí Berger, Landsmanová. Stav po čtyřhrách byl tedy nerozhodný 1:1. 

V prvním kole dvouher se našim hráčům dařilo a ujali se vedení 4:2...jedinou prohru zaznamenal Míra Hanák, který po velkém boji prohrál s Bergerem 2:3. Naopak Marek Birke měl trochu štěstíčka a Josefa Hejnu porazil 3:2. Tomáš Břeň přehrál jasně Alenu Landsmanovou 3:0. V 2. a 3. rundě dvouher naši hráči potvrdili roli favorita a neztratili jednu jedinou dvouhru...vedli jsme 12:2 a zápas byl tak rozhodnut. V posledním kole došlo jen ke kosmetickému upravení stavu, kdy 3. bod domácích zaznamenal Josef Hejna, který porazil svého jmenovce Josefa, ale Tučka 3:2. 

Zápas tedy skončil celkovým poměrem 15:3 a Áčko si připsalo 5 bodů do tabulky! 

Body: Břeň 4,5 , Hanák 3,5 , Birke 4, Tuček 3.

Zápis o utkání: https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?utkani=274486

 

TJ Lánov A - TJ Trutnov-Poříčí B

Béčko sehrálo 18.11. ráno své utkání na půdě Lánova a jednalo se o nejdelší výjezd na zápas v celém ročníku. Naše sestava byla kvůli absenci Michala Hladíka dosti oslabená, a tak se žádný velký výsledek čekat nedal. Jeho místo zastoupil žák Martin Taláb. Další jména byla tradiční...Švarc, Vašíček, Falta.

Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1...dvojice Vašíček, Taláb prohrála poměrem 0:3 s párem Matěaska, Erlebach Miloš a Švarc s Faltou porazili dvojici Mikeška, Goll 3:1.

V 1. kole dvouher naši hráči zaznamenali 3 body, prohrál pouze Taláb s Gollem a vedli jsme 4:2. V 2. kole ovšem podle očekávání domácí překlopili skore na svou stranu, vyhráli všechny 4 dvouhry a rázem jsme prohrávali 6:4. V dalším průběhu utkání se domácím podrželo udržet 2 bodové vedení a zvítězili 10:8.

Body: Falta 2,5 , Švarc 2,5 , Taláb 0 , Vašíček 3.

Zápis o utkání: https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?utkani=274482

 

Regionální přebor 2. třídy:

TJ Sokol Velké Svatoňovice B - TJ Trutnov-Poříčí C

Céčko odehrálo svůj zápas 18.11. ráno na půdě  soupeře z Velkých Svatoňovic. Vyjelo v klasické sestavě Jakub Benko, Tomáš Taláb, Oldřich Šolc a Josef Tatar. Dal se očekávat velice vyrovnaný souboj, který predikoval i kapitán céčka a legenda našeho oddílu Josef Pich.....ten držel palce svým spoluhráčům z moravského Hluku, kde hrál vrcholný republikový turnaj pro 8 nejlepších ve své kategorii, tzv. "Turnaj mistrů".

Teď už více k samotnému utkání...po čtyřhrách byl stav smírný 1:1, kdy Šolc s Tatarem prohráli 0:3 s párem Vavřena, Mlynář a Benko, Taláb dokázali zvítězit po dobrém výkonu nad dvojicí Bradáč, Landsman. Už první kolo dvouher naznačilo, že opravdu půjde o velice vyrovnané utkání. Oba týmy si připsaly po 2 bodech....Benko zvítězil na Vavřenou 3:1, Šolc nad Landsmanem 3:0, Taláb prohrál po velkém boji s Bradáčem 2:3 a stejný výsledek zaznamenal i Tatar, který prohrál s Mlynářem taktéž 3:2. V 2. kole dvouher se štěstěna velkou měrou přiklonila bohužel k domácím, kteří dokázali 3 krát zvítězit 3:2 a jediný bod našeho týmu si připsal Benko, který porazil Mlynáře 3:0. Prohrávali jsme 6:4. Série prohraných pětisetových zápasů pokračovala i v 3. kole, kdy opět Taláb a Tatar prohráli své zápasy 2:3, navíc Šolc prohrál s Vavřenou 1:3. Jediný bod vybojoval Benko po pěkném zápase s Landsmanem, kterého porazil 3:2. Prohrávali jsme tedy 9:5 a situace byla více než kritická. V poslední rundě dvouher se domácím podle očekávání podařilo udržet vedení, když 10. vítězný bod dokázal uhrát Landsman nad Talábem (3:0) a bylo rozhodnuto. Benko prohrál svůj poslední zápas s Bradáčem 0:3, Šolc s Tatarem dokázali zvítězit a zápas tak skončil poměrem 11:7 ke smutku našich hráčů. Velká škoda 6 prohraných zápasů 3:2!! Frown

Body: Benko 3,5 , Šolc 2, Tatar 1, Taláb 0.

Zápis o utkání: https://stis.ping-pong.cz/htm/utkani.php?utkani=274573

 

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com