Tréninky 

 

Mládež: út a čt (16:00-18:00)

dospělí: út a čt (18:00-20:00)

Naše družstva mají za sebou další, již v pořadí 4. kolo svých soutěží...A jak bylo úspěšně? Cool

Regionální přebor 2. třídy: 

SPST Trutnov A - TJ Trutnov-Poříčí C

V sobotu 14.10. v 9:00 nastoupilo Céčko k utkání na stolech týmu SPST Trutnov. Jednalo se tedy o trutnovské derby. Cesta na zápas nebyla nijak dlouhá, protože SPST má hernu hned vedle té poříčské.

Po důkladném rozpinku se zápas rozběhl tradičními čtyřhrami. Za Poříčí nastoupily dvojice Tomáš Taláb, Jakub Benko a Josef Pich s Oldřichem Šolcem Šolc. Čtyřhry nabídly velká dramata....Kuba s Tomášem vedli nad dvojicí Pastor, Gerberich 2:1 a 9:7, ale bohužel se jim nevydařila koncovka 4. setu a nakonec padly smolně 3:2. V druhém deblu legenda oddílu Josef Pich s Oldou Šolcem prohrávali již 2:0, ale dokázali se vzpamatovat a po velkém obratu zvítězili 3:2. Po čtyřhrách byl stav tedy vyrovnaný 1:1.

První runda dvouher moc nenapověděla, jakým směrem se bude zápas dál vyvíjet. Josef Tatar prohrál 0:3 s Miroslavem Gerberichem, Kuba Benko porazil Martina Hrbka 3:1, Olda Šolc prohrál s Janem Pastorem 1:3 a Tomáš Taláb porazil 3:2 Jana Prouzu...stav byl tedy 3:3. V druhém kole se našim hráčům podařilo strhnout vývoj na svojí stranu, když své zápasy zvládly Tatar, Šolc a Taláb...jediný Benko prohrál s Pastorem. V třetím kole se nic závratného neodehrálo a oba týmy si připsaly po 2 bodech a stav byl 8:6 pro Poříčí. V poslední fázi zápasu se našim hráčům dařilo, body si připsaly Benko, Šolc i Tatar...pouze Taláb prohrál s Pastorem a naši hráči tak mohli slavit důležité vítězství 11:7 a připsaly si tak 5 bodů do tabulky! Smile

Body: Benko 3, Taláb 3, Tatar 2, Šolc 2,5 , Pich 0,5.

Tabulka: https://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2805&rocnik=2017&oblast=420610

Regionální přebor 1. třídy:

TJ Trutnov-Poříčí A - TJ Sokol Velké Svatoňovice A

V pátek 13.10. v 18:00 přivítalo Áčko na svých stolech mužstvo z Velkých Svatoňovic a naši hráči si chtěli dojít pro vítězství a tedy zisk plného počtu bodů.

Po rozehrání, rozehřátí a rozhýbání končetin zápas začal čtyřhrami. V první čtyřhře nastoupila letos 100% dvojice Josef Tuček, Jakub Benko a svoji šňůru vítězství chtěli natáhnout. To se jim nakonec podařilo a po dobrém výkonu zvítězili 3:1 nad dvojicí Vladimír Kult, Milan Krišťák...uvidíme, jak dlouho jim jejich neporazitelnost vydrží. Ve druhé čtyřhře nastoupil Miroslav Hanák a Tomáš Břeň proti Davidu Kultovi a Pavlovi Kuťákovi. I Hanák s Břeňem dokázali zvítězit v poměru 3:1 a vedli jsme tedy 2:0, což bylo více než příjemné.

Ráz utkání udaly hned první čtyři dvouhry, když Břeň porazil Krišťáka 3:1, Hanák porazil po bitvě Vladimíra Kulta 3:2, Birke zdolal Kuťáka jasně poměrem 3:0 a Josef Tuček si poradil s Davidem Kultem 3:1 na sety. Naši hráči měli tady luxusní náskok 6:0 a o výsledku utkání bylo prakticky rozhodnuto. V dalším kole dvouher postupně vybojovali vítězství Břeň, Birke i Tuček...pouze Hanák prohrál s Krišťákem 1:3 a vedli jsme tedy 9:1. Ve třetím kole dvouher opět přidaly body Břeň, Birke a Tuček a prohru si připsal střídající Jakub Benko, který svou první dvouhru odehrál velmi vlažně a prohrál 0:3 s Kuťákem. V posledním kole se zápas pouze dohrával a šlo jen o kosmetickou úpravu skore...Benko opět po nepřesvědčivém výkonu padl 0:3 s Davidem Kultem, Tuček porazil Krišťáka 3:0 a domácí Birke s hostujícím V. Kultem svá utkání pro menší zdravotní problémy vzdali.

Zápas tedy dopadl přesně podle představ hráčů A týmu a zvítězili poměrem 14:4 a po 4. kolech drží více než solidní 4. příčku! Cool

Body: Tuček 4,5 , Břeň 3,5 , Birke 3, Hanák 1,5 , Benko 0,5 , 1 W.O. 

Tabulka: https://stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=2804&rocnik=2017&oblast=4206

Administrace

Herna

Tělocvična školy v Poříčí (vchod ulicí Benešova)
Mapa zde

Toplist

TOPlist

Kalendář akcí

T: Trénink
Mistrovská utkání A: Muži A, B: Muži B, C: Muži C, D: Muži D, Z: Žáci

Joomla Templates - by Joomlage.com